Hotjar (8.x-2.0-rc4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Settings
is: Stillingar

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk
