Hotjar (8.x-2.0-rc5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Statistics
az: Statistika

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar
