Hotjar (8.x-2.0-rc5) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Roles
ka: როლები

en: Role
ka: როლი
