Hotjar (8.x-2.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Settings
et: Seaded

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Statistics
et: Statistika

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll
