Hotjar (8.x-2.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Settings
sl: Nastavitve

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Statistics
sl: Statistika

en: Roles
sl: Vloge
