Hotjar (8.x-2.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Role
ta: பாத்திரம்
