Hotjar (8.x-2.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Roles
ne: भूमिका
