Hours Minutes Seconds Field (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Off
cs: Vypnuto

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: About
cs: Popis

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
cs: Text, který se zobrazí v poli, dokud nebude vložena nějaká hodnota. Obvykle se jedná o příklad nebo nebo stručný popis předpokládaného formátu.
