Hours Minutes Seconds Field (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: On
fa: روشن

en: Separator
fa: جداکننده

en: Off
fa: خاموش

en: Input format
fa: قالب ورودی

en: About
fa: درباره

en: Display format
fa: قالب‌بندی نمایش

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fa: متنی که در داخل فیلد نمایش داده می شود تا زمانی که مقداری وارد شود. این راهنمایی معمولاً یک مقدار نمونه یا توضیح مختصری از قالب مورد انتظار است.
