Hours Minutes Seconds Field (1.0.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Input format
bo: ནང་འཇུག་གི་རྣམ་བཞག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ
