Hours Minutes Seconds Field (1.0.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Off
lt: Išjungta

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: About
lt: Apie

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.
