Hours Minutes Seconds Field (1.0.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: On
vi: Bật

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Off
vi: Tắt

en: Input format
vi: Định dạng nhập vào

en: About
vi: Giới thiệu
