Hours Minutes Seconds Field (1.1.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Off
az: Söndürülüb

en: About
az: Haqqında

en: Display format
az: Ekran formatı

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
az: Dəyər daxil edilənə qədər sahə daxilində göstəriləcək mətn. Bu göstəriş adətən nümunə dəyəri və ya gözlənilən formatın qısa təsviridir.
