Hours Minutes Seconds Field (2.1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Input format
lv: Ievades formāts

en: About
lv: Par

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts
