Hours Minutes Seconds Field (2.1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Off
sk: Vypnúť

en: Input format
sk: Vstupný formát

en: About
sk: Informácie o

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Format: @format
sk: Formát: @format

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.
