Hours Minutes Seconds Field (2.1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Separator
da: Skilletegn

en: Off
da: Afbrudt

en: Input format
da: Inputformat

en: About
da: Om

en: Display format
da: Visningsformat

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
da: Teksten som vises inden i feltet indtil der indtastes en værdi. Det kan være en eksempelværdi eller en kort beskrivelse af det forventede format.
