Hours Minutes Seconds Field (2.1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: On
nl: Aan

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Off
nl: Uit

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: About
nl: Over

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Natural language
nl: Natuurlijke taal

en: Format: @format
nl: Opmaak: @format

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.
