Hours Minutes Seconds Field (2.1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: On
th: เปิด

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Off
th: ปิด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Display format
th: รูปแบบการแสดง
