Hover Card (2.0.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: Roles
af: Rolle

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Configuration
af: Konfigurasie
