Hover Card (2.0.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Name
ar: الاسم

en: User
ar: مستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Roles
ar: الأدوار

en: Last access
ar: آخر وصول

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول
