Hover Card (2.0.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Name
az: Ad

en: User
az: İstifadəçi

en: Roles
az: Rollar

en: Last access
az: Son icazə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: About
az: Haqqında
