Hover Card (2.0.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Name
da: Navn

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Roles
da: Roller

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: Configuration
da: Indstillinger

en: About
da: Om
