Hover Card (2.0.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Display Settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: User
de: Benutzer

en: Email
de: E-Mail

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Roles
de: Rollen

en: Member since
de: Mitglied seit

en: Last access
de: Letzter Zugriff

en: Configuration
de: Konfiguration

en: CSS Selector
de: CSS-Selektor

en: About
de: Über

en: Type: @type
de: Typ: @type
