Hover Card (2.0.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Name
fa: نام

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایش

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: About
fa: درباره
