Hover Card (2.0.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Name
fi: Nimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Configuration
fi: Asetukset

en: About
fi: Tietoja
