Hover Card (2.0.1) - en to gd translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gd: Tha

en: No
gd: Chan eil

en: User
gd: Cleachdaiche

en: Email
gd: Post-d

en: Roles
gd: Dreuchdan

en: Last access
gd: Inntrigeadh mu dheireadh

en: Configuration
gd: Rèiteachadh
