Hover Card (2.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: About
gu: વિશે
