Hover Card (2.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
