Hover Card (2.0.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Name
ja: 名前

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Roles
ja: 役割

en: Member since
ja: メンバー歴

en: Last access
ja: 前回のアクセス

en: Configuration
ja: 環境設定

en: About
ja: アバウト
