Hover Card (2.0.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Name
jv: Jeneng

en: User
jv: Panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani
