Hover Card (2.0.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Roles
ka: როლები

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
