Hover Card (2.0.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Display Settings
kn: <b>ಪ್ರದರ್ಶಕದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು</b>

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
