Hover Card (2.0.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Name
lv: Nosaukums

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Roles
lv: Lomas

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: CSS Selector
lv: CSS selektors

en: About
lv: Par
