Hover Card (2.0.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Name
mr: नाव

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Configuration
mr: संरूपण
