Hover Card (2.0.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller

en: Configuration
nn: Oppsett
