Hover Card (2.0.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ
