Hover Card (2.0.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Name
sl: Ime

en: User
sl: Uporabnik

en: Roles
sl: Vloge

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
