Hover Card (2.0.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە
