Hover Card (2.0.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Roles
uk: Ролі

en: Member since
uk: Бере участь з

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: CSS Selector
uk: Селектор CSS

en: About
uk: Про модуль

en: Type: @type
uk: Тип: @type
