Hover Card (2.0.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Roles
am: ሚናዎች
