Hover Card (2.0.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Roles
bg: Роли

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
