Hover Card (2.0.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Name
bn: নাম

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Last access
bn: সর্বশেষ ব্যবহার

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
