Hover Card (2.0.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Name
cs: Jméno

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Roles
cs: Role

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Configuration
cs: Nastavení
