Hover Card (2.0.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Name
cy: Enw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Last access
cy: Mynediad diwethaf

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
