Hover Card (2.0.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Name
dz: མིང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།
