Hover Card (2.0.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Name
eo: Nomo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Configuration
eo: Agordoj
