Hover Card (2.0.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Name
eu: Izena

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Configuration
eu: Konfigurazioa
