Hover Card (2.0.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Name
fr: Nom

en: Display Settings
fr: Paramètres d'affichage

en: User
fr: Utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Roles
fr: Rôles

en: Member since
fr: Membre depuis

en: Last access
fr: Dernier accès

en: CSS Selector
fr: Sélecteur CSS
