Hover Card (2.0.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Name
gl: Nome

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Last access
gl: Último acceso

en: Configuration
gl: Configuración
