Hover Card (2.0.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Name
he: שם

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Roles
he: תפקידים

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Configuration
he: הגדרות
